KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Parti grafik 12409105
nr 1240 9105
Parti grafik
bland annat kopparstick, 1700-/1800-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 mars 2019
kl 19:52:20
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr